Tryskací kabiny

Pískovací kabina, tryskací kabina, pískovací box, tryskací box,

Injektorové, tlakové

Nabízíme profesionální i hobby pískovací kabiny, které jsou dodávány jako tlakové, injektorové nebo vodní. Výhodou tryskacích kabin je, že proces tryskání probíhá v uzavřené kabině (pro okolí bezprašné) a šetří náklady za abrazivní materiál, který je neustále recyklován.

Injektorové pískovací kabiny

Využívají pro distribuci abraziva podtlak, který je podobný fixírce. V těchto kabinách se využívají převážně lehká abraziva pro leštění, matování, sweeping a jiné strukturování například dřeva a prvků z lehkých slitin.


Tlakové kabinové pískovačky

Obsahují nádobu ve které je abrazivo natlakováno a distribuováno vysokou rychlostí skrze hadici a trysku na otryskávaný povrch. Tento princip je velmi využívaný a účinný pro odstranění barev, rzi, okují a získání určitého kotevního profilu (zdrsnění)

 

Vodní tryskací kabiny

Jsou nejlepší možnou volbou v oblasti leštění nerezu, hliníku a jiných prvků z lehkých slitin. Abrazivní materiál po povrchu tzv. klouže a vytváří přirozeně lesklýsaténový povrch. Využívá se převážně v oblasti renovací historických vozidel a motocyklů, kdy je kladen vysoký důraz na konečný vzhled povrchu dílu.


Nejste si jisti jaký typ zvolit? neváhejte se na nás obrátit a rádi Vám pomůžeme přes formulář.

 

Nejprodávanější

88653
572689188653572689
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem