Šroubové kompresory

Kompresory značky Comprag jsou stacionární šroubové kompresory s přímým vstřikováním oleje. Jsou konstruovány pro nepřetržitou a efektivní výrobu stlačeného vzduchu v průmyslových zařízeních. Vynikají dlouhou životností, nízkou hlučností a spolehlivostí s delšími intervaly údržby.

Kompresory řady A

Výkonné a spolehlivé šroubové kompresory určené pro malé a střední podniky. Odlehčený rozběh kompresoru (soft start) poskytuje nižší spotřebu elektrické energie a nízké nároky na proudové jištění (A) oproti kompresorům přímo spínaným. K dispozici jsou v různých provedeních: instalovaných na podlahu, na vzdušníku nebo s integrovaným sušičem. Rozsah kompresorů A 7,5 – 90 kW.

Kompresory řady AV

Rotační šroubové kompresory AV jsou oproti kompresorům řady A vybaveny frekvenčním měničem pro plynulou regulaci otáček motoru (dokáže snížit spotřebu elektrické energie až o 50 %). Kompresory lze dovybavit širokým množstvím příslušenství jako je filtrace, kondenzační - adsorpční sušička vzduchu, olejové odlučovače, rekuperace tepla, měřící a monitorovací zařízení. Rozsah kompresorů AV 30 – 90 kW.

V případě, že si nejste jistí jaký typ si zvolit, neváhejte se na nás obrátit přes formulář.

 

Nejprodávanější

115393
6640571115393664057
Značky

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem