Mobilní tryskací jednotky

Profesionální mobilní pískovačky se využívají pro stacionární ale také mobilní tryskání. Vynikají svou univerzálností a dají se využívat pro povrchovou úpravu ocelových prvků, dřeva, kamene, cihel, skla, kompozitu a plastu. Zařízení dodáváme v několika provedení.

Tlakové pískovačky

Jsou nejoblíbenějším zařízením při odstraňování starých nátěrů, rzi a získávání určitého kotevního profilu. Některé modely lze využít společně s recyklačním zařízením v boxech či halách, kdy je jejich provoz velmi efektivní a ekonomický. Tlaková zařízení nabízíme samostatně nebo v setech.

Šetrné - injektorové tryskání

Mobilní injektorové jednotky jsou určeny převážně pro leštění, matování a jiné, převážně dokončovací práce. Využití naleznou také při renovačních pracích, jelikož využívají nízký tlak a jsou šetrné k povrchu.

Bezprašné tryskání

Při tryskání v centrech měst a nádražích je vhodné minimalizovat prašnost, jelikož je při klasickém tryskání okolí zatěžováno prachem. Nabízíme tlakové a injektorové zařízení s vlastním odsáváním, nebo jednotky Dustless Blasting, které jsou ideálním řešením při renovacích historických vozů, motocyklů a jiných dílů.
 

Nejprodávanější

22302
779254122302779254
Značky

Stránka 1 z 2 - 14 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 14 položek celkem