• 1 z 3
 

Tryskací kabina Blastcor BCP-130 ZA-D-SCF-40

 
  • Přední prostup - 1150x710 mm
  • Produktivita 3 - 8 m2/hod
  • S vnitřním pogumováním
  • Pro všechny typy abrazivních materiálů
     
Dostupnost Na dotaz
374 182,58 Kč / ks
309 241,80 Kč bez DPH
   
Kód produktu TZ-021
Kategorie Tlakové
 

Tryskací kabina Blastcor BCP-130 ZA-D-SCF-40 je určena k odstranění nečistot, rzi, starých nátěrů, zdrsnění, odstraňování a otřepů. Vhodné také k přípravě povrchů před nanesením ochranného antikorozního nátěru. Jedná se o tlakový systém s mnohonásobně větším výkonem oproti kabinám injektorovým. Součástí kabiny je průmyslové odsávání s cyklónovým odlučovačem umístěným v zadní části.

PRINCIP PROVOZU

Obsluha po umístění dílu a uzavření kabiny sešlápne nožní pedál a sepne ovládací pneumatický ventil. Tryskací nádoba umístěná v zadní části kabiny je natlakována a proces tryskání se spustí. Abrazivní materiál, který proudí skrze dávkovací ventil, tryskací hadici a trysku je následně vrhán velmi vysokou rychlostí na čištěný povrch. Prach z kabiny vstupuje do cyklónového odlučovače a dále do průmyslového odsávání. Čištění filtračních patron zajištují pravidelné impulzy stlačeného vzduchu. Tryskací proses je řízen pneumatickým nebo elektrickým nožním pedálem.

bcp-130

MODELOVÉ FUNKCE

Tryskací kabina Blastcor BCP-130 ZA-D-SCF-40 je vyrobena z ocelových plechů o tloušťce 2,5 mm. Pro ochranu proti opotřebení je kabina vybavena vnitřním pogumováním. K dispozici je také LED osvětlení, které je instalováno na vnější straně. Je dodávána s rukavicemi s vysokou pevností, které mají vnitřní textilní úpravu. Rukavice chrání obsluhující ruce před přímými vlivy brusiva a pomáhají chránit před statickým šokem. Inspekční okno je vyrobeno z vícevrstvého plexi skla. Zvýšila se i velikost dveří a velké množství pracovního prostoru, který umožňuje nakládat a zpracovávat velké výrobky. Na přání lze vyrábět jak přední tak boční otvírání.

 

OBLAST APLIKACE

Pískovací kabina Blastcor se využívá pro tryskání všemi dostupnými abrazivy jako je ocelková, litinová nebo nerezová drť, dále struska, korund, sekaný drát atd. Tento typ kabiny je vhodný pro odstranění starých nátěrů a rzi z ocelových, litinových a dalších dílů. Dále se využívá pro zdrsnění, matování a zpevnění tryskaného materiálu.

 

Kabina obsahuje:

Stabilní tryskací komora
Separační systém s filtrem SCF-40 a tlakovou nádobou
Tryska z Bor - karbidu
Hliníkový držák trysek
Ochranné rukavice
Sada armatur a vakuových hadic

Návod k použití

 

 

Podobné produkty

Hmotnost 278 kg
Tlak 5-8 bar
Produktivita až do 1-3 m2 / h
Spotřeba stlačeného vzduchu 0,8-3 m3 / min
Rozměry kabiny 1270x1050x1950
Rozměry bočního otvoru 900x770 mm
Rozměry předního otvoru 1150x710 mm
Inspekční okno 600x300 mm
Rozměry separačního systému 850x1450x2050 mm
Výkon filtru 38 m3 / min
Výrobce EU
Hmotnost 515 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: