• 1 z 4
 

Tryskací kabina Blastcor BCP-110 ZA-D-SCFR-40

 
  • Přední prostup - 960x700 mm
  • Produktivita 3 - 8 m2/hod
  • S vnitřním pogumováním
  • Pro všechny typy abrazivních materiálů
 
Dostupnost Na dotaz
363 142,30 Kč / ks
300 117,60 Kč bez DPH
   
Kód produktu TZ-020
Značka Blastcor
Webová stránka značky blastcor.com/
Kategorie Tlakové
 

Vysoce výkonná tryskací komora Blastcor® BCP-110 SCFR-40 je určena k odstranění nečistot, rzi, starých nátěrů, zdrsnění, odstraňování a otřepů. Vhodné také k přípravě povrchů před nanesením ochranného antikorozního nátěru. Jedná se o tlakový systém s mnohonásobně větším výkonem oproti kabinám injektorovým. Součástí kabiny je průmyslové odsávání s cyklónovým odlučovačem umístěným v zadní části.

PRINCIP PROVOZU

Obsluha po umístění dílu a uzavření kabiny sešlápne nožní pedál a sepne ovládací pneumatický ventil. Tryskací nádoba umístěná v zadní části kabiny je natlakována a proces tryskání se spustí. Abrazivní materiál, který proudí skrze dávkovací ventil, tryskací hadici a trysku je následně vrhán velmi vysokou rychlostí na čištěný povrch. Prach z kabiny vstupuje do cyklónového odlučovače a dále do průmyslového odsávání. Čištění filtračních patron zajištují pravidelné impulzy stlačeného vzduchu. Tryskací proses je řízen pneumatickým nebo elektrickým nožním pedálem.

BCP 110

MODELOVÉ FUNKCE

Tryskací kabina Blastcore BCP-110 SCFR-40 je vyrobena z ocelových plechů o tloušťce 2,5 mm. Pro ochranu proti opotřebení je kabina vybavena vnitřním pogumováním. K dispozici je také LED osvětlení, které je instalováno na vnější straně. Je dodávána s rukavicemi s vysokou pevností, které mají vnitřní textilní úpravu. Rukavice chrání obsluhující ruce před přímými vlivy brusiva a pomáhají chránit před statickým šokem. Inspekční okno je vyrobeno z vícevrstvého plexi skla. Zvýšila se i velikost dveří a velké množství pracovního prostoru, který umožňuje nakládat a zpracovávat velké výrobky. Na přání lze vyrábět jak přední tak boční otvírání.

 

OBLAST APLIKACE

Pískovací kabina Blastcor se využívá pro tryskání všemi dostupnými abrazivy jako je ocelková, litinová nebo nerezová drť, dále struska, korund, sekaný drát atd. Tento typ kabiny je vhodný pro odstranění starých nátěrů a rzi z ocelových, litinových a dalších dílů. Dále se využívá pro zdrsnění, matování a zpevnění tryskaného materiálu.

Kabina obsahuje:

Stabilní tryskací komora
Separační systém s filtrem SCF-40 a tlakovou nádobou
Tryska z Bor - karbidu
Hliníkový držák trysek
Ochranné rukavice
Sada armatur a vakuových hadic

Návod k použití

Podobné produkty

Hmotnost 570 kg
Tlak 3 až 8 bar
Produktivita 3 - 8 m2 / h
Spotřeba stlačeného vzduchu 3-6 m3 / min
Rozměry kabiny 1210x960x1950
Rozměry bočního otvoru 840x820 mm
Rozměry předního otvoru 960x700
Inspekční okno 600x300 mm
Filtrační prvky 2 ks
Výkon filtru 38 m3 / min
Filtrační plocha 40 m2
Výkon ventilatoru 5,5 kW
Rozměry separačního systému 1008x1700x2605 mm
Napájení ~ 400 V
Záruka 12 měsíců
Výrobce EU
Hmotnost 570 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
blast15 Společnost BLASTCOR je největším výrobcem pískovacích zařízení v evropské části kontinentu. Disponujeme zkušenosti 20 let ve výrobě. Vyrábíme moderní high-kvalitní vybavení a příslušenství pro pískování, brusný, tryskání a povrchovou úpravu, dopravu materiálu a shromažďování, průmyslovou kontrolu prachu, žárové stříkání, větrání a odprašovací.

 

Naše inovační techniky umožňují vyřešit řadu problémů a používají se prakticky ve všech průmyslových sférách. Nabízíme širokou škálu služeb pro navrhování, výrobu, dodávku, montáž a záruční servis. Každý kus je certifikován v souladu s požadavky ES.

blast6

 

               Blast2 Naše zařízení je dodáváno do mnoha zemí Evropy, Středního východu, Asie a SNS a samo o sobě se ukázalo jako vysoce spolehlivé, vysoce kvalitní, snadno použitelné a snadno udržovatelné.

Jsme přesvědčeni o kvalitě našich zařízení, protože je vyrábíme!