Trysky

Tryska je nedílnou součástí každé mobilní i kabinové pískovačky a při jejím výběru je nutné brát ohled na výkon a tlak kompresorové jednotky. Pro výběr Vám pomůže sekce výběr trysky. Nabízíme širokou škálu různých typů trysek a to jak klasických (venturi) tak úhlových, s vodní clonou, Double Venturi a trysek pro pistole. Trysky nabízíme také v různých vnitřních materiálech.

Pro občasné tryskání

Thungsten-Carbide pro tryskání s méně agresivními abrazivy jako je balotina, ořechové skořápky, zirblast, soda a jiné. Trysky jsou standardně těžší oproti ostatním typům. Naopak jsou cenově dostupnější. Životnost 400 hodin.

S nízkou hmotností

Silicon.Carbide jsou ideální pro pískování s tryskacími materiály jako je struska, ořechové skořápky a v některých případech také granát. Výhodou těchto trysek je výrazně nižší hmotnost oproti materiálu Thungsten-carbide a delší životnost, která je 600 hodin.

Z odolného materiálu pro profesionální využití

Bor-Carbide jsou velmi odolné trysky, které se využívají pro tryskání se všemi dostupnými abrazivy jako je ocelová drť, karbid křemíku, sekaný drát a další. Mezi hlavní výhody patří nižší hmotnost a velmi dlouhá životnost, která je 1000 hodin.
 

Nejprodávanější

1681
131191168113119
Značky

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem