Tryskací injektorová pistol SFG - Contracor

 
  • 1 z 2
 
  • Injektorová tryskací pistole
  • Pracovní tlak 3 - 6 bar
Dostupnost Na dotaz
Cena 2 592 Kč bez DPH
3 136,32 Kč / ks    
Kód produktu TZ-131
Značka Contracor
Webová stránka značky contracor.de/
Kategorie Pistole
 

Profesionální injektorová pistole SFG se využívá pro jemné tryskání kovů (ocel, hliník, mosaz a jiné), kamene, cihel, dřeva a jiných materiálů. Lze provádět tzv. mikrotryskání či swipping. Mezi hlavní výhody zařízení patří nízká pořizovací cena a nízké provozní náklady (pistol využívá tlak od 3 - 6 bar).

Ovládání je velmi snadné: stačí jen připojit k přívodu stlačeného vzduchu a nasávací - tryskací hadici vložit do pytle či kbelíku s abrazivem. Proces tryskání zahájíte jednoduše stisknutím páky na pistoli. Funkčnost pistole SFG je založena na principu podtlaku podobnému jako je u fixírky.

 

 

sfg

 

Využití tryskacích materiálů: korund hnědý, karbid křemíku, granát, balotina, zirblast, struska, křemičitý písek a jiné nekovové materiály.

Balení obsahuje:

  • Pistole SGF včetně trysky
  • Tryskací hadice 5 metrů
  • Vzduchová hadice 5 metrů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Společnost Contracor GmbH, člen skupiny Comprag, má více než dvacet let zkušeností s pískováním a zařízením na výrobu stlačeného vzduchu.

Naše vlastní výrobní zařízení a plně vybavená výrobní linka umožňují realizaci kompletních výrobních cyklů a neustálé rozšiřování sortimentu našich výrobků.

 

Produkty společnosti Contracor GmbH jsou prodávány prostřednictvím distribuční sítě ve více než 50 zemích světa. 

 

Značky a trhy

Skupina Comprag je zastoupena dvěma značkami Comprag® a Contracor®. Každá značka má své vlastní zaměření a samostatnou řadu produktů.

   

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde