Klimatizační jednotka Climate Tube Control - CLEMCO

 
  • Klimatizační jednotka s ohřevem CLEMCO
  • Pro letní a zimní provoz
Dostupnost Na dotaz
19 143,77 Kč / ks
15 821,30 Kč bez DPH
   
Kód produktu PR-322
Značka Clemco
Webová stránka značky clemcoindustries.com/abou...
Kategorie Doplňky
 

Klimatizační jednotka - Clemco (Climate Tube Control) pro ochlazování nebo ohřívání vzduchu přiváděného do ochranné kukly obsluhy tryskacího zařízení. Univerzální použití jak v letních, tak zimních období.

Jednotka se  instaluje  mezi  dýchací  vzduchový  filtr a  tryskací (ochrannou)  přilbu.  Podle potřeby je možné páčkou regulovat množství vzduchu.

Údržba:

Zkontrolujte a vyčistěte jednou týdně sítko v přívodu vzduchu klimatizační jednotky.
Demontujte nástrčné šroubení, vyjměte sítko, vyčistěte jej a znovu namontujte.

Jednotku zásobujte jen čistým vzduchem!

Min. požadavek na stlačený vzduch - 5,5 bar

Podobné produkty

Hmotnost 0.02 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
foto2 Od poloviny čtyřicátých let vyrábí společnost Clemco vysoce kvalitní tryskací zařízení pro zákazníky po celém světě. Aby bylo možné Clemco zařízení efektivně obsluhovat, jsou navržena pro maximální výkonnost a produktivitu. Náš globální tým naslouchá zákazníkům a přenáší jejich potřeby do nabídky produktů, které se zabývají širokou škálou aplikací, které zahrnují čištění, přípravu povrchů, odstraňování otřepů, broušení a dokončení.
Aby společnost Clemco uspokojila takovou rozmanitost aplikací, přichází na trh se čtyřmi značkami zařízení: CLEMCO, ZERO Blast Cabinets, AEROLYTE SYSTEMS a CLEMCO INDUSTRIAL BLAST FACILITIES. Naše značky zahrnují: přenosné a stacionární tryskací stroje, manuální a automatizované tryskací kabiny, průmyslové tryskací prostory, recyklace abrazivního materiálu, odvětrávání a odvlhčování, výrobky specifické pro média, jako jsou výrobky používané s nízkohustotními neagresivními médii. Společnost Clemco také navrhuje a vyrábí respirátory schválené společností NIOSH a nabízí ochranné oděvy a přístroje, které zajišťují bezpečnost provozu.