• 1 z 3
 

Šroubový kompresor COMPRAG FV-4510

 
  • Maximální průtok 6,5 m3/min
  • Elektromotor 45kW
  • Maximální pracovní tlak 10 bar
  • Frekvenční měnič
351 665,57 Kč / ks
290 632,70 Kč bez DPH
   
Kód produktu KP-601
Značka Comprag
Webová stránka značky comprag.com/en/
Kategorie Řada FV (frekvenční měnič)
 

Profesionální šroubový kompresor Comprag AV s regulací otáček je nejefektivnějším řešením v oblasti dodávkách stlačeného vzduchu.

Profesionální šroubový kompresor Comprag FV s regulací otáček je nejefektivnějším řešením v oblasti dodávek stlačeného vzduchu.

Kompresor řady FV je cenově dostupný šroubový kompresor, který je vybaven frekvenčním měničem. Dodává požadované množství stlačeného vzduchu při konstantním pracovním tlaku a spotřebovává pouze tolik elektrické energie, kolik je potřeba stlačeného vzduchu. Tento režim provozu zajišťuje maximální úspory energie.

Kompresory řízené frekvenčním měničem šetří spotřebu elektřiny o 25%.

Kompresor ABCD_1

(A)Kolečko 4

Ovládání v-Log

Profesionální ovládání v-log řídí automatický režim kompresoru. Kromě toho  poskytuje operátorovi všechny důležité informace o průběhu procesu, jako je teplota, provozní tlak, doba trvání procesu atd. Umožňuje také kombinovat několik kompresorů v jednom systému a ovládat je externě.

(B)Kolečko 1_1

Spolehlivý elektromotor

Kompresory řady FV jsou vybaveny kvalitními motory s vysokým koeficientem účinnosti. Motory nejsou přetěžovány a mají energetickou rezervu a tepelnou ochranu motoru. Jsou vybaveny ložisky předních výrobců. 

(C)Kolečko 2

Šroubový element

Šroubový blok vyroben nejmodernějšími technologiemi. Když se šroubovice otáčí proti sobě, směs vzduchu a oleje pod vlivem nadměrného tlaku vyplňuje mezery mezi sebou. Je tak zajištěna dlouhá životnost, jelikož se mezi sebou
nedotýkají.

(D)Kolečko 3

Efektivní separace vzduch/olej

Většina oleje je oddělena odstředivou nebo gravitační silou v separátoru. Zbývající olej se shromažďuje ve vysoce kvalitním odlučovači vzduch - olej. Množství zbytkového oleje na výstupu není vyšší než 3 mg / m3.

 

Volba parametrů_1

Provoz kompresoru s řízením frekvence:

Spotřeba stlačeného vzduchu vede ke změně současného tlaku systému v potrubí stlačeného vzduchu. Senzor tlaku instalovaný v kompresoru detekuje změnu tlaku v systému a pošle odpovídající signál do ovládání kompresoru. Prostřednictvím měniče kmitočtu nastavuje regulátor rychlost elektromotoru, která odpovídá požadovanému výkonu kompresoru. Tímto způsobem je tlak v systému stlačeného vzduchu udržován na konstantní hodnotě.

Kromě toho měnič kmitočtu umožňuje při spouštění kompresoru velmi nízké startovací proudy. To má pozitivní vliv na životnost elektromotoru a elektrického systému.

 

Hlavní výhody:

  • reguluje množství spotřebované vstupní energie tím, že mění neustále rychlost motoru v závislosti na požadovaném množství vyrobeného vzduchu.
  • nejlevnější řada šroubových kompresorů s frekvenčním měničem od výrobce Comprag GmbH
  • dodává konstantní tlak s přesností ±0,1 bar
  • není požadavek na velkou tlakovou nádobu (oproti kompresorům bez frekvenčního měniče)

 

Podobné produkty

Hmotnost 1015 kg
Maximální pracovní tlak, bar 5-10
Elektromotor, kW 45
Objem tlakové nádoby, litry -
Výkonnost, m3/min 6,5
Napětí, fáze-V-Hz 3/380 - 420/50
Hlučnost, dB 75
Výška, mm 1720
Šířka, mm 1650
Hloubka, mm 1250
Závitové připojení 1 1/2"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

 

Společnost Comprag GmbH má více než dvacet let zkušeností s výrobou vzduchových kompresorů, zařízení pro přípravu stlačeného vzduchu, tlakových nádob, pneumatických demoličních nástrojů, brusných trhacích a postřikovacích zařízení.

Výrobní závody a plnohodnotná výrobní linka umožňují realizovat plné výrobní cykly a průběžně rozšiřovat sortiment výrobků.

 

Kompresorový olej Pneumatické zbíječky Testování kompresorů Výroba kompresorů

 

Výrobky Comprag se prodávají ve více než 50 zemích po celém světě prostřednictvím distribuční sítě.