Pískovací stroj Blastcor BM I-30

 
 • 1 z 2
 
 • Objem jednotky 30 l.
 • Maximální tlak 6 bar
 • Výkon až 6 m2/hod
 
Dostupnost Na dotaz
Cena 18 432 Kč bez DPH
22 302,72 Kč / ks    
Kód produktu TZ-010
Značka Blastcor
Webová stránka značky blastcor.com/
Kategorie Injektorové
 
Profesionální injektorová pískovačka Blastcor® BM I-30 se využívá pro jemné tryskací práce, při kterých se odstraňuje rez, barvy a jiné nečistoty. Využívá se také pro předůpravu povrchů, matnění či swipping. Výhodou tohoto zařízení je jeho nízká spotřeba stlačeného vzduchu a nižší pořizovací cena.
Bezpulsové a stabilní tryskání začíná při stlačeném vzduchu 0,8 m3 / min při tlaku 5 až 8 atm.
PRINCIP PROVOZU
Tryskací injektorové zařízení Blastcor® BM I-30 obsahuje zásobník na abrazivo, směšovací hliníkový T kus, hadici pro stlačený vzduch, hadici na tryskací materiál, regulátor tlaku a pistoli pro pískování. Zařízení obsahuje také vzduchovou trysku, přez kterou je stlačený vzduch přiváděn do pistole a prochází koncovou tryskou, která má standartně větší průměr. Mezi těmito tryskami je menší otvor kterým je abrazivo přisáváno do koncové trysky. Abrazivní materiál, je po nasátí vrhán velkou rychlostí na otryskávanou plochu.
Pistole bílá_small sito bílá_small Tlakoměr bílá_small ventil bílá_small

 

ABRAZIVNÍ MATERIÁLY
Injektorová tryskací jednotka Blastcor® BM I-30 pracuje s abrazivy střední hustoty o tloušťce 0,2-1,6 mm - Struska, karbid křemíku, granát a skleněné nebo keramické kuličky. Tryskací stroj Blastcor® BM I-30 je po připojení stlačeného vzduchu ihned připraven k provozu..
APLIKACE Díky vysokým technickým vlastnostem je zařízení ideální, pro použití v tryskacích kabinách i pro venkovní tryskání ocelových, betonových, kamenných a jiných ploch.

Zařízení obsahuje:

 • Nádoba o objemu 30 litrů
 • Síto, víko
 • Regulátor stlačeného vzduchu
 • Tlakoměr
 • 19 mm abrazivní přisávací hadice, 3 m
 • 12 mm polyuretanová vzduchová hadice, 3 m
 • Ruční pistol "SGI" se vzduchovou a koncovou tryskou z bor-karbidu
 • Návod k použití

Podobné produkty

Velikost, objem 30 l.
Výkon až 6 m2 / h
Tlak 3-6 bar
Spotřeba stlačeného vzduchu 0,8-3 m3 / min
Rozměry 560x520x920 mm
Výrobce EU
Hmotnost 32 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
blast15 Společnost BLASTCOR je největším výrobcem pískovacích zařízení v evropské části kontinentu. Disponujeme zkušenosti 20 let ve výrobě. Vyrábíme moderní high-kvalitní vybavení a příslušenství pro pískování, brusný, tryskání a povrchovou úpravu, dopravu materiálu a shromažďování, průmyslovou kontrolu prachu, žárové stříkání, větrání a odprašovací.

 

Naše inovační techniky umožňují vyřešit řadu problémů a používají se prakticky ve všech průmyslových sférách. Nabízíme širokou škálu služeb pro navrhování, výrobu, dodávku, montáž a záruční servis. Každý kus je certifikován v souladu s požadavky ES.

blast6

 

               Blast2 Naše zařízení je dodáváno do mnoha zemí Evropy, Středního východu, Asie a SNS a samo o sobě se ukázalo jako vysoce spolehlivé, vysoce kvalitní, snadno použitelné a snadno udržovatelné.

Jsme přesvědčeni o kvalitě našich zařízení, protože je vyrábíme!

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde