Mobilní tryskací jednotky

Profi pískovačky, hobby pískovačky, profi tryskačky, hobby tryskačky

Pískovačky mobilní či kabinové, boxy, tryskací komory

Stroje pro účinné i šetrné pískování

V této sekci naleznete profesionální tryskací jednotky v celém setu, který obsahuje veškeré příslušenství (mimo ochranných prostředků) a nebo samostatné pískovací kotle. Tlakové pískovačky jsou nejůčinnějším a nejoblíbenějším produktem v oblasti mobilního i stacionárního pískování. Pro šetrné a nízkonákladové tryskání se využívají mobilní injektorová zařízení, která pracují na principu podtlaku, tedy přisávání abrazivního materiálu do pistole.

„Bezprašné“ otryskávání

Pískovací zařízení s vlastním odsáváním jsou ideálním produktem v odstranění nátěru, rzi a jiných nečistot s minimalizací prašnosti až z 80%. Zařízení je vhodné pro povrchovou úpravu ocelových, nerezových i kamenných ploch.

Zařízení Dustless Blasting a jeho předností je účinnost a „bezprašnost“ při tryskání, jelikož je zrno abraziva 100% obaleno vodou. V tomto zařízení je smíchána voda s abrazivem uvnitř jednotky a s použitím inhibitoru koroze s ním lze čistit ocelové prvky i díly z lehkých slitin.


V případě, že si nejste jisti jaký typ si zvolit, neváhejte se na nás obrátit přes formulář.

 

Nejprodávanější

0
67604310676043
Značky
 

Stránka 1 z 4 - 45 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 4 - 45 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde