Respirátor 9322, vent. - 3M

 
 
  • Ochrana před jemných prachem
  • S ventilkem
Dostupnost Na dotaz
Cena 76 Kč / ks bez DPH
91,96 Kč / ks    
Kód produktu PR-447
Značka 3M
Webová stránka značky 3mcesko.cz/3M/cs_CZ/compa...
Kategorie Masky a respirátory
 

Skládací respirátor třídy P2 s patentovaným výdechovým ventilem.

Ochrana proti tuhým a kapalným částicím v koncentraci do 12 x NPK-P. Ideální tvar poskytuje snadnější dýchání, upínací pásky uchovávají konstantní napětí, snižují tlak na hlavu a zajišťují dosednutí na tváři pro široký rozsah velikostí obličejů.

FFP2S střední částice 5µm, do 12 x NPK.

Účinnost 92% toxické, pevné, vodní a kapalné aerosoly, v souladu s normou: EN 149.

Použití:

Slévárny železa a oceli, stavba lodí, obnovování nátěrů lodí, stavebnictví, laboratoře, pily, práškové chemikálie, práškové aditiva, základní zpracování kovů, potraviny, např. balení a prášková aditiva, zemědělství.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Příběh společnosti 3M

Naše začátky byly skromné, ale po více než 100 letech víme, jak využívat vědu k vylepšení života každého z nás. Ve 3M každý den zkoumáme, spojujeme a vynalézáme. A nyní otevíráme dveře, abychom ukázali světu jedinečné a multi-dimenzionální způsoby, jak se věda 3M může dotknout vašich životů.

Naši rozmluvu začínáme s novým neotřelým vzhledem a novým způsobem, jak mluvit sami o sobě. Vždycky jsme byli vypravěči a vynálezci a teď vám ukážeme, proč děláme to, co děláme. A i když možná vypadáme jinak, stále jsme stejná společnost 3M, připravená spojit se s vámi spolupracovat na vytváření budoucnosti.

Vydejte se na cestu poznání s námi. Myslíme si, že budete překvapení, jak různými způsoby věda 3M ovlivňuje vaše životy.

budova
foto 1 Díky komplexnímu výzkumu a snaze o pochopení potřeb pracovníků, jsme vytvořili technologicky vyspělé a všestranné řešení. Jednoduše řečeno: Jednotka je navržena tak, aby bylo dýchání při práci jednodušší.
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde