Tryskací zařízení TRYTECH  
TRYSKACÍ ZAŘÍZENÍ  
Pneumatické prvky a díly

Pneumatické prvky a díly

Hledáte náhradní díly a prvky k mobilní tryskací jednotce, tlakové a injektorové kabině?. Níže naleznete pneumatické spínací prvky, ventily a odlučovače k zařízením.

 

V případě, že jste nenašly Vámi požadovaný díl, neváhejte se na nás obrátit!

Doporučíme Vám i případnou alternativu.

Ovládací kleště

Pneumatické spínací kleště DMH slouží pro ovládání tryskacího zařízení. Kleště jsou propojeny pomocí TWIN hadice do RCV ventilu, sepnutím těchto kleští pak zapínáte tryskací proces. Instalace je hned za držákem trysky směrem k obsluze a upevněné stahovacími páskami, které jsou součástí balení.

Ovládací kleště
Ventil RCV

Pneumatický ventil RCV slouží pro otevírání a zavírání stlačeného vzduchu do tryskací jednotky.  Ventil se ovládá pomocí spínacích kleští, které jsou propojeny TWIN hadicí k tomuto ventilu. Součástí je pak tlumič odfuku. 

Ventil RCV
Ventil FSV

Ventil FSV je využíván pro přesné dávkování převážné minerálních abrazivních materiálů jako písek nebo jako jeho ekologická náhrada (struska). Ovládání je pomocí páky, kterou lze jednoduše pohybovat. Tento ventil je instalován pod úhlem 45°, tryskací materiál pak nabírá lépe na rychlosti. 

Ventil FSV
Ventil SVG

Ventil SVG je určený pro přesné dávkování  abraziva. Vhodné pro agresivnější typy abrazivních materiálů jako ocelová drť, korund, granát apod. Ventil má uvnitř těla gumovou hadici přes kterou proudí materiál, tento systém je velmi jednoduchý a spolehlivý.

Ventil SVG